Home Laatste Feyenoord Nieuws Slot: ‘Vandaag zal Calvin wat meer aanvallend zijn dan Quinten’

Slot: ‘Vandaag zal Calvin wat meer aanvallend zijn dan Quinten’

door Dominique Rademaker
1 reacties Foto: Mischa Keemink, WaterwegSport.nl

Feyenoord trainer Arne Slot start vandaag wederom met Mats Wieffer, Quinten Timber en Calvin Stengs op het middenveld. ‘Vandaag zal Calvin wat meer aanvallend zijn dan Quinten’, zegt Slot tegen ESPN. ‘Waarbij zowel beide de mogelijkheden hebben om van positie te wisselen.’

De trainer van Feyenoord zei ook dat hij hoopt dat de supporters achter de ploeg blijven staan.  ‘Wat ik merk aan onze spelers is Dat ze onrustig worden als we niet gelijk op voorsprong komen. Ik merk dat ook in trainingen dat het beeld, en dat is ook een terecht beeld, dat wij tussen de beide zestien in goed voetbal spelen. Daarin moeite hebben om het om te zetten in kansen, merk ik ook op trainingen als we weer een mooie aanvalsopbouw hebben, die weer stukloopt op het eind, dat dat onrust geeft. Ik denk dat onrust dat onze spelers daar niet bij gebaat zijn.’

Reageer op dit artikel

1 reacties

Henkie FR56 27 augustus 2023 - 14:22

Laten we hopen dat dit goed gaat komen…

Reply

Gerelateerde artikelen

FR010.nl

Feyenoord-Nieuws

FR010 voor 24/7 Feyenoord-nieuws